Ślub tematyczny

Bardzo często zgadzamy się z przekonaniem, że wesela zawsze muszą być przygotowane w sposób klasyczny, elegancki i prosty. Jednak obecnie coraz częściej odchodzimy od takich rozwiązań. W ostatnich czasach bardzo popularne stały się śluby tematyczne. Z tej opcji korzystaj zwykle młodzi ludzie, którzy chcą pokazać swoją oryginalność i wyjątkowość. Jednak niezależnie od naszego wieku, możemy skorzystać z tej opcji. Jak więc przygotować taki ślub tematyczny?

W tym przypadku najważniejszy jest dobry pomysł. Przejrzyjmy więc różne inspiracje ślubne, które możemy znaleźć zarówno na popularnych stronach internetowych, jak i w wielu magazynach. Tak naprawdę wcale nie musimy nawet ich szukać! W końcu zainspirować możemy się dosłownie wszystkim. A w ślubach tematycznych właśnie o to chodzi. Zastanówmy się więc, jakie są nasze zainteresowania oraz pasje. Wykorzystajmy to podczas organizowania takiego przyjęcia.2204720641_67b8e6da7b_o

Jeśli więc naszym hobby jest kino, przenieśmy to do całej uroczystości. Możemy np. przygotować ślub zgodny z tematyką danego filmu. Oczywiście wybierzmy taki, z którym mamy bardzo miłe, przyjemne wspomnienia. Następnie przyszykujmy specjalne zaproszenia dla naszych gości. Napiszmy na nich, z jaką tematyką będzie związane nasze wesele. Możemy również zaproponować gościom, aby przebrali się za różne postacie z filmów. To może być dla nich świetna zabawa! Oczywiście w tym przypadku my sami również musimy się przebrać. A takie, oryginalne stroje na pewno wprawią wszystkich w doskonały nastrój. Dzięki temu zabawa będzie atrakcyjna i pełna różnych rozrywek.

Oczywiście niektórych pasji nie da się przenieść do organizacji swojego wesela. Jeśli więc nie mamy pojęcia, jak wybrać temat takiego przyjęcia, zajrzyjmy na portal ślubny. Na takiej stronie na pewno znajdziemy mnóstwo artykułów związanych z weselami tematycznymi. A czasem warto się czymś trochę zainspirować. Być może wpadniemy na naprawdę wyjątkowy pomysł, który ułatwi nam przygotowanie całej uroczystości.

Jeśli więc zdecydowaliśmy się już na organizację ślubu tematycznego, musimy powiązać z tym tematem każdy element naszego wesela. W końcu specjalne stroje tutaj nie wystarczą. Najlepiej sprawdzi się więc muzyka na wesele, która będzie powiązana z naszą pasją. Jeśli tematem naszego wesela jest film, możemy po prostu postawić na piosenki, które większości z nas kojarzą się z popularnymi filmami. W ten sposób zadbamy o jednolity charakter całego przyjęcia i unikniemy chaosu.2325318415_2315c31d0f_o

Oczywiście podczas organizacji tematycznego przyjęcia musimy pamiętać o umiarze. W końcu nadmiar może zaszkodzić. Zbyt wystrojona sala, goście w śmiesznych przebraniach i dziwna muzyka na pewno nie będą kojarzyć nam się z przyjemny, miłym, rodzinnym wydarzeniem. Włączmy więc kilka elementów do całej uroczystości, ale nie przesadźmy z ich nadmiarem. Jeśli zachowamy umiar, na pewno przygotujemy niezwykłą uroczystość ślubną, która będzie lekko powiązana z naszą pasją lub zainteresowaniami. A taki ślub dostarczy nam mnóstwo zabawy oraz rozrywki.

źródło: http://www.abcslubu.pl/slub-i-wesele/organizacja-slubu-i-wesela

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (Z 0 głosów)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *