Przedślubne “must know”

Podjęcie decyzji o wspólnej przyszłości nie jest jedyną trudną decyzją, którą będziemy musieli podjąć. Mnóstwo spraw związanych z organizacji ślubu i wesela, skutecznie nas przygnębi i zniechęci. Grunt to się nie poddawać i zniechęcać pierwszymi trudnościami, tylko brnąć do przodu. Odrobina chęci wystarczy by dopiąć przygotowania na ostatni guzik i cieszyć się spokojem i sielanką przed nowym etapem w życiu. Aby móc to robić, trzeba zaplanować sobie wszystko w czasie, żeby ze wszystkim zdążyć. Najważniejsze obowiązki spisać w notesie i po kolei je odhaczać. To sprawi, że o żadnym elemencie nie zapomnimy i się w tym wszystkim nie pogubimy.

Kluczowa sprawa to ustalenie daty ślubu, jeśli chodzi o ślub kościelny, to należy udać się do proboszcza z naszej parafii. Znając już termin, możemy śmiało ruszyć na poszukiwania sali weselnej. Od nas zależy jaką wybierzemy, jedynie musimy zwrócić uwagę na wielkość naszego przyjęcia i dobrze rozplanować rozstawienie stołów itd. Ponadto czeka nas wybranie zespołu muzycznego, który poderwie naszych gości do tańców, kateringu, który zaserwuje przepyszne dania oraz fotografa, ale o tej kwestii w dalszej części. Dla panny młodej ważny jest wygląd w tym dniu, dlatego odnalezienie idealnej, wyśnionej sukni ślubnej także może zająć trochę czasu.

fotografia-slubna

Oprócz tego musi zadbać o wygląd pana młodego oraz wybranych przez siebie druhen. Kobieta ma znacznie więcej obowiązków, ze względu na swoje wszechstronne talenty. Wszystko by się idealnie złożyło, gdyby wybrany przez nas lokal, miał wolny termin w dniu naszego ślubu. Gdy jednak tak się nie stanie, musimy rozglądać się za innymi okolicznymi salami. Sobota jest najpopularniejszym dniem na śluby, dlatego tak trudno znaleźć wolną sobotę w terminarzu lokali. Każdą decyzję dokładnie przemyślmy, skonsultujmy, aby obyło się bez niespodzianek. Nie skazujmy się na zwariowanie poprzez zajmowanie się wszystkim samemu, jedna głowa to za mało na taką ilość obowiązków i zadań. Można się w tym czasie, w pojedynkę wykończyć, podzielmy się zadaniami z drugą połówką, która jest przecież tak samo odpowiedzialna za ten dzień, jak my.

Fotografia ślubna

Fotografów jest wielu, ale tylko nieliczni zajmują się profesjonalnie fotografią ślubną. Właściwego znajdziemy poprzez wyszukiwarkę Google, która sprawia ku temu możliwości. Wpisujemy interesującą nas frazę, w naszym przypadku – fotograf ślubny – i już cieszymy się bezlikiem wyników. Jakież to proste! Zadanie nasze jest oczywiste, musimy podjąć decyzję.

piekna-fotografia-slubna

Zdjęcie wykonał – Fotograf Ślubny z Krakowa http://lukaszostrowski.com/

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 10.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: +1 (Z 1 głos)
Przedślubne "must know", 10.0 out of 10 based on 1 rating

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *