Nowe trendy wśród gadżetów reklamowych

słodki marketingTemat gadżetów reklamowych jest dobrze znany każdemu działowi marketingu – ulotki, smyczki, długopisy, powerbanki z logo firmy. A wszystko to zwykle dla klientów w ramach prezentów, żeby nasza firma dobrze im się kojarzyła, wspominali ją, mieli coś z logo, które pozostanie w pamięci.
Jednym z przyjemniejszych gadżetów są cukierki reklamowe, często bywają to krówki. Owinięte w papierek z logo firmy często ucieszą bardziej niż kolejna smycz. Jest to pewien zauważalny trend, i często internetowe sklepy z kosmetykami wysyłając zamówienia, dodają jednego czy dwa cukierki reklamowe, i uwierzcie ale od razu klient jeszcze bardziej się cieszy z zamówienia i ma miłe doświadczenie z daną firmą.
Jeszcze inną ciekawą propozycją wśród gadżetów reklamowych mogą być cukierki z nadrukiem naszego logo na samym cukierku, nie tylko opakowaniu. W tym momencie mamy całkowicie spersonalizowane cukierki z nadrukiem a pamiętajmy, że tak naprawdę praktycznie każdy z nas lubi słodycze.Wspomniałam już, że znaczna większość takich cukierków reklamowych to zwykle są krówki, stąd myślę, że warto spróbować z innymi cukierkami aby być oryginalnym, np. czekoladowe pralinki zapakowane w kolorowy papierek układający się w nasze logo.
Z kolei jeśli mowa o gadżetach w wyższej półki, obecnie najciekawszą propozycją są wszelkie zabawki elektroniczne typu powerbank (komu ciągle nie kończy się bateria w telefonie w dzisiejszych smartfonach?), opaski mierzące tętno, wysięgniki do robienia zdjęć (tzw. kijki do selfie), bidony (modne bycie fit) i inne. Biorąc pod uwagę zbliżający się sezon wakacyjny wysięgniki mogą być dobrym rozwiązaniem. To co jeszcze parę lat temu było odbierane za lekkie dziwactwo, obecnie jest całkowicie na porządku dziennym i nikogo już nie dziwią turyści robiący sobie zdjęcie smartfonem używając do tego wysięgnika.
Jeśli jesteśmy już przy kwestiach urlopowych, to oczywiście wszelkie torby, walizeczki do bagażu podręcznego również są mile widziane. Podobnie niewielkie poduszki w wycięciem na kark, które umilą naszym klientom długą jazdę samochodem bądź lot czy ręczniki podręczne. Wówczas też do kompletu pasuje kosmetyczka z podstawowymi kosmetykami w opakowaniach o małej pojemności takich jak szampon, żel pod prysznic, mokre chusteczki dzięki czemu wyposażyliśmy naszego kontrahenta w przedmioty potrzebne do wygodnej podróży, co z pewnością go zadowoli. Wszelkie wyjazdy zawsze są związane ze stresem, pakowaniem i wszelkie ułatwienia są mile widziane. Cukierki z nadrukiem tym bardziej.

Zobacz: Cukierki z nadrukiem, cukierki reklamowe | http://pyszne-krowki.pl/

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (Z 0 głosów)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *