Najważniejsza suknia w życiu

Kiedy dziewczyna wychodzi za mąż, pragnie, by ten dzień był najpiękniejszym dniem całego jej życia. Z reguły przygotowuje się do niego długo przed wyznaczoną datą. Zaczyna dbać o figurę, niejednokrotnie obsesyjnie się odchudza, by przed ołtarzem wyglądać jak zwiewna nimfa. Odwiedza salony kosmetyczne i fryzjerskie w poszukiwaniu najlepszych specjalistów, a także miejsca, w których znaleźć może najpiękniejsze suknie ślubne. Są to różnego rodzaju salony sukien, atelier, pracownie krawieckie, studia artystyczne.Wybór sukni jest bowiem jednym z najtrudniejszych w życiu. Dziewczyna musi najpierw określić, w jakim stylu ma być wymarzony strój. Salony sprzedające suknie ślubne z reguły oferują wiele zróżnicowanych stylistycznie sukni, tradycyjne i awangardowe, nowoczesne i staroświeckie. Dziewczyna może wybierać pomiędzy kreacją typu beza a ascetyczną suknią-futerał, żądać trenu, nie chcieć trenu, odsłonić kostki, a nawet kolana. Współczesne suknie ślubne (takie jak tutaj: fularazywczyk.pl) bowiem już dawno przestały być typowymi sukniami do ziemi. Jeśli dziewczyna chce pochwalić się nogami, może wybrać spódnicę całkiem krótką albo asymetryczną, odsłaniającą kolana, a z tyłu spływającą aż do ziemi.

suknie ślubne
Oprócz kwestii fasonu sukienki kolejne dylematy powoduje decyzja o barwie stroju ślubnego. Współczesne dziewczyny coraz częściej idą do ołtarza w sukni innej barwy niż symboliczna biel. Oczywiście wciąż jeszcze mało odważnych pań decyduje się na odważne barwy typu czerwień czy burgund, ale, jak wiadomo, biel bieli nierówna. W sklepach znaleźć możemy suknie ślubne śnieżnobiałe, w kolorze kości słoniowej, szampana, ecru, a nawet beżowe czy żółtawe. Ta rozmaitość odcieni daje dziewczynom możliwość wyboru, który jest niesamowicie ważny – mało jest bowiem kobiet, które wyglądają dobrze w śnieżnej bieli. Często posiadaczki cery w odcieniu złocistym wypadają blado na takim tle, sprawiają nawet wrażenie chorych. Posiadaczki cery ziemistej wyglądają w bieli na bardzo zmęczone. Dlatego też dobrze, że współczesne suknie ślubne szyte są w tak ogromnej gamie odcieni.
Kiedy mamy już suknię, należy dobrać dodatki. Buty to drugi w kolejności istotny element stroju. Muszą być nie tylko ładne, ale także kolorystycznie pasować do sukni. I nie zapominajmy o najważniejszym – muszą być tak wygodne, by szczęśliwa panna młoda mogła w nich przetańczyć całą noc i nie martwić się otarciem czy bólem stóp. Ta noc jest bowiem jedyna w swoim rodzaju.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (Z 0 głosów)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *