Firmowa strona w pięciu prostych krokach

Jeżeli jakaś firma wciąż nie dysponuje własną stroną internetową, to na pewno zainteresuje ją oferta, dzięki której można za niewielkie pieniądze cieszyć się własną stroną.

Najlepiej wszystko zaplanować w taki sposób – aby cały projekt można było zamknąć w krótkim czasie, bo w tym przypadku zwlekanie nie wnosi niczego do tematu i może tylko narazić na straty. Warto więc postępować według poniższych kroków, a na pewno nie będzie się miało problemów z wykonaniem strony internetowej dla firmy lub osoby prywatnej.

5413716929_11d6bf7fce_o

Krok pierwszy – określenie swoich wymagań

  • Co prawda firmy wykonujące strony dla klientów starają się zawsze zaoferować tym ostatnim jak najlepsze rozwiązania, ale czasami zleceniodawca z góry ma wizję tego, jak powinien wyglądać jego serwis internetowy i nie chce się zgadzać na żadne inne propozycje. Dlatego też, żeby zaoszczędzić zarówno swój czas jak i czas osoby, która wykonuje stronę, o wiele lepiej jest wszystko od razu spisać i po prostu podzielić się uwagami ze zleceniodawcą. W znaczącej ilości przypadków skutecznie przyśpiesza to wykonanie strony, niezależnie od tego czy chodzi o małą stronkę – wizytówkę czy też o rozbudowany serwis informacyjny.

Krok drugi – określenie budżetu

  • Przysłowie mówiące o tym, że z pustego nawet Salomon nie naleje jest idealne przy zlecaniu prac internetowych. Warto więc określić przynajmniej w przybliżeniu budżet, jakim będzie się dysponowało, bo inaczej mogą pojawić się problemy, gdy na przykład projektant strony stwierdzi, że stworzy stronę za kilka tysięcy złotych, a zleceniodawca będzie mógł za projektowanie serwisów internetowych w Krakowie zapłacić zaledwie kilkaset złotych. Takie sytuacje co prawda zawsze można jakoś wyjaśnić, ale nie ma sensu narażać się na niepotrzebne nerwy.

Krok trzeci – zgłaszanie ewentualnych uwag

  • Na tym etapie prawdopodobnie można już liczyć na to, że wykonawca strony zaproponuje jakieś rozwiązania. Jeżeli będzie się z nich zadowolonym, to dobrze, ale może być również tak, że coś nie będzie klientowi odpowiadało. Nie ma co się tym przejmować tylko lepiej od razu zgłosić wszelkie uwagi, bo im szybciej projektowanie stron www w Krakowie je uwzględni, tym szybciej otrzyma się nowy, poprawiony projekt.

    6812405597_213d1f0a7e_b

Krok czwarty – publikacja strony internetowej

  • Jest to jeden z najważniejszych kroków na całym etapie prac nad stroną, bo jeżeli strona od razu zostanie zamieszczona na dobrym serwerze i wszystko zostanie prawidłowo ustawione, to można później zaoszczędzić wiele pracy. Klienci najczęściej kompletnie nie wiedzą, co jest ważne na etapie wdrażania strony internetowej, dlatego najlepszym możliwym rozwiązaniem jest powierzenie tego fachowcom.

Krok piąty – prowadzenie strony

  • Nawet proste strony wizytówki składające się tylko z danych kontaktowych i opisu oferty trzeba co jakiś czas zaktualizować i warto to robić chociażby dlatego, aby osoby odwiedzające stronę miały zawsze dostęp do aktualnych informacji. Profesjonalne tworzenie stron www w Krakowie powinno więc zawierać również usługę przeszkolenia klienta w obsłudze jego serwisu. Ewentualnie musi on mieć możliwość zlecania takich poprawek innym osobom.

 

źródło: lobzowskastudio.pl/pl/oferta/projektowanie-graficzne#/oferta

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (Z 0 głosów)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *