Axitech.pl – najlepsze panele szklane

panele szklane

Panele szklane to estetyczne i funkcjonalne wykończenie do pomieszczeń narażonych na kontakt z wilgocią. Szyba zamontowana w łazience czy w kuchni skutecznie ochroni ściany przez zniszczeniem związanym z działaniem wody lub pary wodnej, a także zabrudzeniami. Firma Axitech.pl oferuje szeroki wybór paneli szklanych w różnej kolorystyce i stylistyce.

Właściwości paneli szklanych

Szklane panele idealnie nadają się do stosowania w kuchniach i łazienkach, które są pomieszczeniami narażonymi na zabrudzenia, a przede wszystkim na kontakt z wilgocią. Jeśli ściana nad zlewem czy umywalką ma utrzymać dobrą kondycję, należy właściwie zabezpieczyć ją przed wnikaniem cieczy. Umieszczona nad blatem czy zabudową łazienkową szyba będzie stanowiła skuteczną barierę przed wnikaniem wilgoci i ewentualnych zabrudzeń. Dodatkowo może pełnić także rolę dekoracyjną. Dzięki szerokiej dostępności paneli szklanych istnieje bowiem możliwość ich idealnego dopasowania do stylistyki mieszkania. Dobrana kolorem i wzorem szyba łazienkowa czy kuchenna zapewni pomieszczeniu estetyczny wygląd, jednocześnie chroniąc je przed zniszczeniem. Szklane panele będą stanowiły zaporę dla wody, a w przypadku kuchni także dla tłuszczu i brudu.

Szklane panele ścienne marki Axitech.pl

Firma Axitech.pl to lider na rynku paneli szklanych do mieszkań. Sklep specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości szkła na ściany w kuchniach i łazienkach. Jego produkty cechuje wysoka jakość wykonania i staranne wykończenie. Szklane panele oferowane przez Axitech.pl produkowane są z dbałością o najmniejszy detal, od designu, po wytrzymałość.
Niewątpliwym atutem sklepu jest szeroki wybór produktów. Axitech.pl proponuje swoim klientom nie tylko klasyczne szyby jednokolorowe, ale także niezwykle oryginalne zdjęcia na szkle, które mogą stać się niepowtarzalnym akcentem dekoracyjnym we wnętrzu. W ofercie sklepu znalazły się panele szklane fotograficzne nawiązujące do różnych motywów. Wśród proponowanych wzorów są między innymi: natura, kosmos, metropolia czy wzory abstrakcyjne. Dodatkowo firma oferuje też możliwość przygotowania paneli szklanych z fotografią na specjalne zamówienie klienta – ten ma wtedy możliwość samodzielnego doboru zdjęcia, które ma znaleźć się na panelu szklanym. Stworzone w ten sposób zdjęcia na szkle to jedna z najbardziej oryginalnych ozdób wnętrzarskich do kuchni i łazienek – jednocześnie praktyczna i efektowna.

Zobacz też: Zdjęcia na szkle | Axitech.pl | http://axitech.pl/panele-szklane.html

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0 (Z 0 głosów)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *